Wysyłka, płatności, zwroty

wysyłka

Nasze produkty wysyłamy w dowolne miejsce, a wysokość opłaty zależy od docelowego miejsca. Dostępne są dwie opcje:

1. Poczta Polska – wysyłka na terenie Polski. Wybierając tą opcję towar otrzymasz w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
2. Wysyłka międzynarodowa / International Delivery – poza granice Polski; czas dostarczenia od momentu wysyłki to ok. 3-6 dni roboczych (do UE i USA). Numer nadania umożliwia śledzenie przesyłki.


cel cena
Polska 8 PLN
Świat 16 PLN

metody płatności

Możesz zapłacić wybierając jedną z poniższych opcji płatności:

1. Płatności Shoplo system szybkich płatności online. Płatność odnotowujemy natychmiastowo, dzięki czemu masz pewność szybkiej realizacji zamówienia.
2. DotPay – system szybkich płatności online. Płatność odnotowujemy natychmiastowo, dzięki czemu masz pewność szybkiej realizacji zamówienia.
3. PayPal – łatwy i bezpieczny sposób na płatność spoza Polski. Możesz zapłacić używając swojego salda PayPal lub kartą płatniczą.
4. Przelew na konto bankowe – tradycyjny przelew bankowy z Twojego konta na nasze.


gwarancja i zwroty

Wszystkie nasze produkty posiadają 6-cio miesięczną gwarancję. Jeśli stwierdzisz, że Twój produkt posiada wadę wymagającą naprawy/wymiany – skontaktuj się z nami niezwłocznie i opisz problem. Nie martw się – możesz liczyć na naszą pomoc w każdej sytuacji, bo zależy nam na Twojej statysfakcji z używania naszych produktów.


Możesz zwrócić zakupiony produkt w ciągu 14 dni od jego zakupu i nie musisz podawać przyczyny zwrotu. Zwrócimy Ci koszt zakupu i koszt wysyłki w jedną stronę.

POBIERZ formularz odstąpienia od umowy (zwrotu) - wydrukuj, wypełnij i przyślij do nas pocztą lub mailem.


Więcej szczegółów znajdziesz na naszej stronie z regulaminem.


Bezpieczeństwo płatności online zapewnia Blue Media S.A. (www.bluemedia.pl)

Akceptujemy płatności za pośrednictwem następujących banków.

Koszyk

Suma: 0.00 PLN